KS ŚNIADOWO 2-1 MŁKS ŁOMŻA junior starszy

Ostatni sparing naszej drużyny zakończył się zwycięstwem !
KS ŚNIADOWO 2-1 MŁKS Łomża Junior Starszy (0-0)

Bramki: Brzozowski, Sawko
Skład: Wysocki-Wąsowicz,Godlewski,Radgowski,Żebrowski-Kijek,Sawko,Brzozowski,Boroń- A.Zalewski,Bruliński
Grali również: Kozłowski-Artur, Dima,Sasza,Choiński

Pomimo braku kilku graczy podstawowego składu nasi zawodnicy pokazali że młodzi zawodnicy MŁKS-u nie są im straszni. W pierwszej połowie mieliśmy kilka dogodnych sytuacji za sprawą Artura Zalewskiaego i naszego kapitana Tomasza Brulińskiego lecz ten pierwszy jaki i drugi po doskonałym wypracowaniu sytucji bramkowych nie zdołali umieścić piłki w siatce, próbował również szybki Hubert Boroń ale też z negatywnym skutkiem. Młodzi piłkarze MŁKS-u również mieli swoje sytuacje. Pierwsza sytuacja z rzutu wolnego, nasz bramkarz końcami palców paruje piłkę na słupek dobitka poleciała nad wysoko nad poprzeczką, druga sytuacja z rzutu rożnego również nasz bramkarz broni tym razem dobitki nie ma gdyż szybko reaguje nasz obrońca wybiciem. Do przerwy 0-0.
Druga polowa wysoki presing mlodych piłkarzy MŁKS-u co skutkuje kontrą w której w polu karny faulowany jest zawodnik testowany i jest karny do piłki i podchodzi Tomasz Brzozowski i pokonuje bramkarza z młks-u. Nie cała chwilę później doświadczony Marcin Sawko dostrzegł wysuniętego bramkarza i strzałem z niemal 40 metrów posyła pilke za kolnierz bramkarzowi. Jest 2-0. Po kilku roszadach,złym ustawieniu i ładnej akcji MŁKS-u taracimy bramkę kontaktową . Nasza drużyna mogła podwyższyć wynik lecz drugiego karnego nie wykorzystał Brzozowski trafiając w poprzeczkę. Pomimo braku kluczowych zawodników gra naszej drużyny mogła się podobać. Gratulację za wynik i już za tydzień jedziemy po ligowe punkty do Tykocina na mecz z miejscowym Hetmanem:)Jest MOC ! KS PANY!