KS ŚNIADOWO 4 - 3 Pomorzanka Sejny

Nasza drużyna wygrała kolejne spotkanie. KS ŚNIADOWO  tym razem wygrało z zespołem z Sejn. Mecz był bardzo emocjonujący, w którym padło aż 7 bramek!  Pierwsza połowa pod dyktando naszej drużyny, która nie kryjąc popełniła kilka błędów. W 20 minucie piłkę do siatki wpakował Paweł Zalewski. Goście jednak nie poddawali się i wykorzystali błąd naszej obrony i wyrównali wynik tego spotkania. Wcześniej rzutu karnego na bramkę nie zamienił Patryk Godlewski, golkiper przyjezdnych wyczuł intencje Godiego.

Drugą połowę zaczynamy bardzo dobrze w 47 minucie piękną akcje na bramkę zamienia prawy obrońca Patryk Abramek, który pięknym lobem pokonuje bramkarza w sytuacji sam na sam. Gra się zaostrzała goście nie mieli nic do stracenia. . Jednak szyki pokrzyżował im w 57 minucie Patryk Godlewski i podciął im skrzydła. Rehabilitując się za nie wykorzystaną jedenastkę. Goście z nie groźnego ataku w 71 minucie mają rzut wolny z boku boiska. Niby niegroźny strzał mija mur, obrońcy nie przecinają tego strzału piłka kozłuje przed piątym metrem i wpada do siatki naszej drużyny. Mamy 3-2! Goście rzucili się do ataku jednak długo to nie trwało i w 79 minucie bramkę na 4-2 zdobywał Paweł Zalewski. Po rzucie rożnym w naszym polu karnym fauluje Hubert Boroń i sędzia ewidentnie wskazuje na wapno. Tym razem naszemu bramkarzowi nie udało się wyczuć intencji strzelającego który skierował piłkę w środek bramki.. I było już 4-3 ! Chwilę później sędzia zakończył spotkanie i mamy kolejne ważne 3 ptk! GRATULACJĘ!

skład; Wysocki- Abramek, Radgowski, Nienałtowski, Żebrowski- Boroń, Sawko, Godlewski, Karpiński- P.Zalewski, A.Zalewski