Korycin Zdobyty!

Zwycięstwo w Korycinie!

Pewne zwycięstwo 3:0 naszej drużyny w wyjazdowym spotkaniu na trudnym terenie z Korycinem !
Bramki dla naszej drużyny strzelali
z rzutu karnego Tomasz Brzozowski oraz dwu krotnie Hubert Boroń. Wypowiedz po meczowa trenera: "Dobre przygotowanie mentalne do meczu spowodowało ze zespół od poczatku meczu wyszedł mocno skoncentrowany na swoim celu ,szybko zdobyte bramki ustawiły mecz,potem staraliśmy sie kontrolowac spotkanie zespol potrafil skonstruowackilka ciekawych akcji ktore powinny mecz uspokoić ale brakowało koncentracji i wiecej zdecydowania w naszych poczynaniach ,gospodarze starali sie wykorzystać swoje dobre warunki fizyczne grając cały czas górne piłki dopiero zdobyta trzecia bramka dała naszej druzynie troszkę spokoju i pewności siebie kończąc mecz wygrywajac 3:0"
Brawo Panowie za walkę i pomimo małych braków kadrowych trener perfekcyjnie ustawił zespółCenne 3punkty jadą do Śniadowa! Jest Moc!

Skład: Wysocki-Artur,Radgowski,P.Zalewski, Wąsowicz-Żebrowski,Sawko,Brzozowski, Kijek-Choiński(Godlewski),Boroń(Tyszka)