KS ŚNIADOWO - Sokół 1946 Sokółka

KS ŚNIADOWO - Sokół  1946 Sokółka

W niedziele o godz. 17 na własnym boisku podejmiemy zespół z Sokółki. Nasza drużyna w rudzie jesiennej przegrała aż 6-1.

Chłopaki będą mocno zmotywowani ponieważ chcą zatrzeć złe wspomnienia z tamtego meczu oraz  ostatniej wyjazdowej porażki w Suwałkach 0-2.

Sokół 1946 Sokółka ostatnie swoje spotkanie wygrała 13-0 z Sudovią Szudziałowo! Jest to bardzo imponujący wynik ale nie ma się co dziwić Sudovia przyjechała w 10 a w trakcie meczu urazu doznał jeden zawodnik i ogólnie mecz kończyli w 9.

Mecz będzie bardzo prestiżowy ponieważ goście tracą do naszej drużyny tylko 3 punkty i napewno będą chcieli wygrać żeby wskoczyć na naszą pozycję wicelidera.

Serdecznie Zapraszamy godz 17. boisko przy ulicy Kolejowej.

Sędziować te spotkanie będą :sędzia główny Marcin Niebrzydowski ( Grajewo) pomagać na liniach mu będą Piotr Karwowski (Białystok) oraz Andrzej Mścichowski (Grajewo) .