Porażka w meczu na szczycie! Walka do ostatniej minuty!

W sobotę 27 maja KS ŚNIADOWO poniosło pierwszą porażkę w rudzie wiosennej. Mecz na szczycie z drużyną gospodarzy Wigry Suwałki nasza drużyna przegrała 0-2. Pomimo porażki nie można było odmówić zaangażowania i walki do ostatniej minuty! Za co należą się ogromne brawa! Jak przystało na drużynę Wigier grali piłką, nasz KS w pierwszej połowie stwarzał lepsze wrażenie niż drużyna gospodarzy, grając szybko i z pierwszej piłki co było za skoczniem dla drużyny z Suwałk. Bramce drużynie gospodarzy próbowali zagrozić strzałami Godlewski, Bruliński oraz Zalewski Paweł jednka piłka nie znalazła drogi do bramki. Gospodarze również mieli swoje szanse lecz nie udało im się pokonać naszego bramkarza. Pod koniec pierwszej połowy w 43 minucie po błędzie naszej defensywy, Filip Rusiak strzałem z 8 metra w długi róg bramki pokonał Wysockiego.  Chwilę w podobnej sytuacji znalazł się ten sam zawodnik i podobnym strzałem chciał zaskoczyć naszego bramkarza który również instynktownie broni również dobitkę kapitana Wigier Damiana Sobolewskiego. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. Druga połowa to bardziej zdecydowane, ale ciągle nieskuteczne akcje gospodarzy. Nasza drużyna nie mając nic do stracenia także starala się zdobyć gola, ale pewnie grała defensywa suwalskich Wigier. Gola pieczętującego zwycięstwo i awans do IV ligi w 83. min. zdobył kapitan Wigier II Damian Sobolewski. Wynik nie uległ już zmianie pomimo dogodnych akcji naszej drużyny.

Panowie dzięki za walkę bo naprawdę nikt nie odstawiał nogi!

W niedziele 4 czerwca o godz. 17 na własnym boisku zagramy również ważny mecz z Sokołem Sokółka!

Serdecznie zapraszamy i liczymy na wasze wsparcie!

Wigry II Suwałki - KS Śniadowo 2:0 (1:0)

Gole:Filip Rusiak 43., Damian Sobolewski 87.

Żółte kartki:Damian Sobolewski - Paweł Zalewski,

Wigry II:Patryk Sobolewski – Damian Sobolewski 10, Adrian Piekarski 2, Tomasz Stasiński 5, Tomasz Rytelewski 18, Bartosz Żybura (17. Tomasz Dziawer 16), Michał Kubas (79. Wojciech Bil 19), Paweł Omilianowicz (85. Kacper Cimochowski 27), Patryk Jaworowski (57. Łukasz Szczerbowski), Filip Rusiak 17, Maciej Radaszkiewicz 9

KS Śniadowo:Daniel Wysocki – Tomasz Bruliński (66. Konrad Wąsowicz), Łukasz Nienałtowski, Hubert Boroń, Robert Podgórski, Artur Pupek, Patryk Godlewski, Artur Zalewski, Paweł Zalewski (79. Krystian Kopeć), Grzegorz Żebrowski, Patryk Abramek

Sędziowali:Andrzej Mścichowski oraz Krzysztof Staniszewski (obaj Grajewo) i Marcin Łebkowski (Łomża)